O nas

Dom jest odbiciem charakteru mieszkańców. Wskazuje gościom nasze poczucie estetyki, podkreśla indywidualność i własny sposób patrzenia na świat. Jak sprawić aby odwiedzający zwrócili uwagę na to, co szczególnie chcemy wyróżnić? Odpowiednie oświetlenie jest fundamentem i drogą do wyrażenia własnego „ja”. Lampy stojące, podwieszane, ścienne, tworzone ręką najsłynniejszych projektantów. Producenci, tacy jak Davide Groppi, czy Yamagiwa gwarantują niebanalność wykonania, która podniesie ekskluzywność każdego wnętrza.

Światło w naszym domu nie powinno sprowadzać się więc do jednego żyrandola zawieszonego pod sufitem. Paradoksalnie- oświetla on wszystko i nic. Produkty, które Państwu pragniemy przedstawić stanowią najlepszej jakości połączenie funkcjonalności i oryginalnego designu.

Jeśli pragniecie Państwo oświetlić swój dom w sposób niepowtarzalny, zgodny z charakterem i klimatem wnętrz, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Na stronie www dostępne są tylko wybrane produkty. Jeśli chcecie Państwo otrzymać katalog dotyczący konkretnej grupy produktów, prosimy o przesłanie do nas zapytania drogą mailową na adres: biuro@vip-er.pl. Nasi doradcy skontaktują się z Państwem.

 
Imię i Nazwisko *
Imię i Nazwisko

 

Nasz showroom

Tel.: +48 606 370 705 lub +48 668 435 200

Email: biuro@vip-er.pl

ul. Szczytnicka 32/34
Wrocław, Województwo dolnośląskie
Polska