Zestaw piknikowy Marina, Extremis

Zestaw piknikowy Marina, Extremis

from 10,208.00

Marina to stół piknikowy połączony z ławkami, który jest teoretycznie nieograniczony. Ten szczególny projekt po raz kolejny pokazuje filozofię Extremis "Tools for Togetherness". Nigdy nie było tak łatwo, zebrać duża grupę ludzi przy jednym stole. Ten designerski stół piknikowy jest idealny do zabawy z dużymi grupami gości i jest dostępny w długościach do 12 m, co wystarcza, aby pomieścić razem około 40 osób przy wspólnym stole.
Kompozyt z włókna szklanego i poliestru to solidny, trwały i nowoczesny materiał, który przypomina drewno, jednak jest znacznie mniej wrażliwy na zmiany temperatury i wilgoć. Ponad to, dzięki temu stół jest stosunkowo lekki. Blaty są dostępne w dwóch szerokościach: wersja z pięcioma sekcjami z włókna szklanego lub z sześcioma sekcjami. Liczba nóg stołu wzrasta proporcjonalnie do długości stołu. Najdłuższa ławka piknikowa, jaką kiedykolwiek stworzono dzięki Marinie miała 30 m, mieszcząc 110 osób!
Marina posiada wiele różnych konfiguracji i do produktu dostępne są różne akcesoria. W celu specyfikacji zamówienia zapraszamy do kontaktu przez formularz znajdujący się poniżej. 

Długość:
Szerokość:
Quantity:
Add To Cart