Zestaw ogrodowy Picnic, Extremis

Zestaw ogrodowy Picnic, Extremis

15,180.00

Picnic został zaprojektowany przede wszystkim, jako nowoczesny stół piknikowy z ławkami na małe przestrzenie. Dzięki efektownemu wyglądowi, który jest zarówno solidny, jak i stylowy, Picnic jest często używany w pomieszczeniach zamkniętych. Stołu Picnic można ze sobą łączyć, w celu stworzenia przestrzeni dla większej liczby osób. Kiedy kilka zestawów ogrodowych Picnic jest łączonych w przestrzeni publicznej lub prywatnej, tworzą one niemal artystyczny efekt.
 Picnic ma aluminiową podstawę, która jest lekka, wytrzymała i w 100% nadaje się do recyklingu. Ten nowoczesny stół piknikowy jest dostępny w kilku wersjach, zarówno wewnętrznych i zewnętrznych. Wersja stołu piknikowego o wysokim połysku, tylko do użytku w pomieszczeniach, dostępna jest w dowolnym kolorze na zamówienie. Wersja powlekana proszkowo może być stosowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Stół Picnic dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych: czarny, patyna, miedziany brąz, kobaltowy, błękitny i biały. Kolor proszę podać w zakładce 3) Dodatkowe informacje do zamówienia. Do produktu dostępne są również różne dodatki. W celu specyfikacji zamówienia zapraszamy do kontaktu przez formularz znajdujący się poniżej. 

Quantity:
Add To Cart