Zestaw Kosmos, Extremis

Zestaw Kosmos, Extremis

from 16,148.00

Kosmos to zestaw ogrodowy, z dodatkową funkcją sofy lub leżanki. Stół ma okrągły kształt, ułatwiający kontakt między użytkownikami. W najniższym położeniu, regulowany stół oferuje całkowicie płaską powierzchnię, dzięki czemu Kosmos zmienia się w jeden, duży leżak. Po raz kolejny Extremis stworzył mebel który ma więcej niż jedną funkcję, dzięki czemu możemy zaoszczędzić cenną przestrzeń. Poduszki są dostępne w szerokiej gamie kolorów i materiałów, takich jak skóra do użytku w pomieszczeniach i wysokiej jakości tkaniny na zewnątrz.

Rama Kosmos dostępna jest z otworem na parasol. Oparcie ze skory syntetycznej dostępne jest w 2 wersjach kolorystycznych: biały i kremowy. Oparcie ze Sunbrella® dostępne jest w 2 wersjach kolorystycznych: szary i ciemnoszary. Oparcie ze skory naturalnej dostępne jest w kolorze czarnym. Kolor oraz czy stół ma posiadać otwór na parasol proszę podać w zakładce 3) Dodatkowe informacje do zamówienia.
Podane ceny są cenami dla wariantu 8-seater o wysokości 73 cm. Dostępna jest również wersja o wysokości siedziska 108 cm oraz Kosmos 3-seater. Do produktu dostępne są również różne akcesoria. W celu specyfikacji zamówienia zapraszamy do kontaktu przez formularz znajdujący się poniżej. 

Rama z regulowanym blatem:
Siedzisko:
Quantity:
Add To Cart